fbpx

Prázdniny jsou za dveřmi!

Chcete mít v zásobě nápady, jak trávit s dětmi volný čas a nepadnout při tom únavou?

Ebook:

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ
V ČERVENCI

Jednoduché návody na tvoření s dětmi (5-8 let) navazující na příběhy z historie, tradice, významné dny, svátky či povídání o přírodě.

Báječné tvoření v ČERVENCI

Pro mnoho rodičů jsou prázdniny dlouho dopředu plánovanou bojovou akcí, promyšlenou do posledního detailu: zaplacené tábory, domluvené babičky, rezervované dovolené na střídačku s partnerem, aby se měl přes prázdniny o děti kdo starat. 

TEĎ UŽ JEN, ABY SE NĚCO NEZVRTLO! 

tábor s dětmi

Když pak “akce prázdniny” vypukne, je to často hodně náročné. Z práce dolítnete splavená. Je nutné vyzvednout děti z příměšťáku, nebo od babičky a pak se o ně postarat.

Děti se na vás těší a chtějí s vámi něco dělat, ale melete z posledního!

Nejradši byste si dala studenou sprchu, osvěžující nápoj a hodila si nohy na chvíli nahoru.

ovocný nápoj

HOĎTE!

Připravte pro sebe a děti chladivé nápoje, sedněte si a pusťte se do tvoření. 

mravenci v trávě

Nejde o nějaké obyčejné tvoření!

Jde o tvoření které:

  • Bude bavit děti i vás!
  • Je propojené s děním kolem vás a vychází vždy z příběhu, legendy či povídání o přírodě, historii, tradicích, významných osobnostech a událostech v měsíci červenci.

Děti nejen tvoří, ale také se dovídají spoustu zajímavých informaci o tom, co se kolem nich právě děje.

Tvoření léto

Co například se můžete s dětmi z ebooku dozvědět?

Ebook Báječné tvoření v ČERVENCI využijete, když se vrátíte unavená z práce i v době, kdy budete mít dovolenou a děti na starost celý týden.

Ne každý den je totiž vhodný na běhání po venku a každodenní plánování a podnikání výletů je vyčerpávající. Ani děti nechtějí být pořád mimo domov.

Ebook také můžete vytisknou babičkám a usnadnit jim vymýšlení aktivit pro vnoučata.

Jak e-book vypadá uvnitř?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, koukněte se, jaké kapitoly vás čekají (chci se kouknout na obsah), jaké pomůcky budete na tvoření potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá.

Světový den tygrů
Světový den tygrů
Vyrábění tygr
Origamy tygr

Co přesně ebook obsahuje?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku najdete 18 kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, tradicí nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce července, ve kterém se toho kolem nás děje opravdu hodně.

JEDNODUCHÉ FOTONÁVODY

V každé kapitole jsou 1-2 podrobné fotonávody na výtvarné a tvořivé činnosti, podle kterých zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý. U některých návodů jsou také rovnou připravené šablony k vytisknutí, které můžete použít, pokud si netroufnete nakreslit vlastní. Dohromady zde najdete 23 návodů, což je na jeden měsíc opravdu dostačující. Rozsah celého e-booku je 87 stran.

SEZNAM POMŮCEK NA CELÝ MĚSÍC

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve vaší domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna, když budou chtít děti tvořit, zjistíte, že vám něco chybí.

Housenka z papíru

Náměty v ebooku Vám bohatě vystačí na tvoření s dětmi na celý měsíc!!!

S největší pravděpodobností vše vyrobit ani nestihnete. Ale nevadí! Návody můžete použít kdykoliv. Nekazí se :o) .

leknín na listu

Jaká je cena ebooku Báječné tvoření v ČERVENCI?

Původní cena je 240 Kč

Nyní v akci za 210 Kč

K eBooku vám dávám 14 dní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí ebooku šlápli úplně vedle a že jste čekali něco naprosto jiného, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

E-book Báječné tvoření v ČERVENCI si už přečetli první čtenáři a tady jsou jejich reakce:

Milá Hanko, knížka se mi moc líbí. Určitě jí dětem vytisknu. Nápady jsou krásné a zároveň jednoduché. Starší nebo zručnější děti je jistě zvládnou sami a mohou překvapit ostatní svými výtvory, třeba i jako dáreček. U nás oblíbená forma tvoření. Moc oceňuji jak jemně a nenásilně je ke každému tvoření příběh z historie či lidové tradice. To je neocenitelné a nedá se to srovnat s knížkami typu... tak a teď si vyrobíš tohle a takto... I já jsem se s knížky dozvěděla zajímavé věci a to jsem si myslela, že svou jmenovkyni svatou Annu dobře znám. A písmenkovou příšerku jsem si vyrobila hned sama pro sebe. Díky a těším se na tvé další tvořivé měsíce.
Anna Šafaříková
www.anickasafarikova.cz
E-book se mi velice líbil. Je čtivý, zajímavý a inspirativní nejen pro děti, ale i pro dospělé. Návody jsou popsané jednoduše a s chutí se chcete pustit do všeho. 🙂
Petra K.
Knihu vřele doporučuji lidem, kteří rádi tvoří s dětmi. Nejenže díky této knize získáte nápady co tvořit a jak, ale dozvíte se spoustu zajímavostí např. z historie, o zvířatech, atd. Ačkoliv jsem dospělá, spousta informací pro mě byla nová a osobně jsem si užila i samotné čtení. Řekla bych, že výtvory jsou zvládnutelné, nenáročné na pomůcky a instrukce k tvoření snadno srozumitelné. Věřím, že díky této knize zažijete s vašimi dětmi spoustu hezkých chvil a hotové výrobky mohou být i po letech vzpomínkou na tyto okamžiky společného tvoření.
Kateřina K.
Lektorka angličtiny
Ebook na mě dýchl svým příjemným a čtivým obsahem. Líbí se mi jak se děti nenásilnou formou učí nejen tvořit, ale dozví se i zajímavé informace a něco z lidových tradic. Sama jsem se dozvěděla nové věci o kterých jsem vůbec nevěděla. Byla jsem nadšena krásnými návody ke tvoření s dětmi. Krásný průnik do historie a přírody je jen třešničkou na dortu. A s dětmi si podle návodu můžeme i vytvořit a zahrát hru.
Simona Valentova
www.simona-valentova.cz

Červenec se blíží. Pojď te si jej s dětmi užít den po dni při společném čtení a tvoření.

červenec

Vyrobte si drobné bytové dekorace, knížečku, záložku, zápichy do květináče, obrázky, přáníčka, dárkové krabičky a další pěkné věci. 

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci červenci a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

Kdo pro vás e-book připravíl?

Tak jde rok

Jmenuji se Hana Krhovská. Jsem máma dvou malých rarachů, která ve společném tvoření našla způsob, jak se svými dětmi zajímavě trávit volný čas, nepadnout při tom únavou a ještě je něčemu naučit.

Tvoření se věnuji už více než 20 let a z toho posledních 5 let jsem způsob a techniky tvoření přizpůsobovala dětskému věku.

Ráda bych se o své zkušenosti podělila, inspirovala i vás k tvoření s vašimi dětmi a ušetřila vám spoustu času, který jsem hledáním této cesty strávila já.