Přemýšlíte, jak doma zabavit děti, když je venku zrovna škaredě?

Líbí se vám myšlenka propojení kreativní činnosti s předáváním zajímavých informací vašich dětem z oblasti tradic, přírody a historie?

tvoření s dětmi

Mám pro vás e-book plný tvoření, ve kterém každý návod na vyrábění vždy navazuje na legendu, povídání o přírodě, historii, tradici, významné osobnosti nebo události probíhající v měsíci ŘÍJNU.

Děti tak nejen tvoří, ale zároveň se mnoho zajímavého dozví! A NEJEN DĚTI!

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V ŘÍJNU

Svátky, tradice, významné dny, povídání o přírodě a historii s podrobnými návody na tvoření s dětmi (5-8 let).

rijen - svatky a vyznamne dny
podzimni tvoreni pro deti 1

Co například na vás s dětmi v e-booku čeká?

V kapitole o podzimních darech lesa se s dětmi dozvíte, že ne všechny houby mají klobouček a nožičku, že existují houby, které zachraňují lidské životy a že některé houby jsou nezbytné proto, abychom upekli buchty a chléb. Po zajímavém čtení si můžete s dětmi vyrobit houby z kelímků od jogurtů.

tvoreni s detmi houby

 V kapitole o Světovém týdnu kostí a kloubů, který začíná 12. října se s dětmi dočtete kolik máme v těle kostí a jak se jmenuje největší a naopak nejmenší kostička v našem těle. Protože pro správnou stavbu kostí jsou důležité vitamíny a minerály, následuje po čtení návod na papírové ovoce.

V e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU najdete odpovědi také na tyto otázky:

Díky e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU můžete se svými dětmi trávit zábavné chvíle a zároveň je něco nového naučit.

tvoření s dětmi
tvoření s dětmi

Jak přesně e-book vypadá uvnitř?

Aby jste nekupovali zajíce v pytli, koukněte se, jaké kapitoly na vás čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete na tvoření potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v e-booku vypadá (vidíte níže).

tvoreni s detmi - jezek (1)
tvoreni s detmi - jezek (2)
tvoreni s detmi - jezek (3)

Co přesně v e-booku najdete?

Zajímavé informace

V e-booku najdete 18 kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, tradicí nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce října, ve kterém se toho kolem nás děje opravdu hodně.

Podrobné návody

V každé kapitole jsou 1-2 podrobné fotonávody na výtvarné a tvořivé činnosti, podle kterých zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý. U některých návodů jsou také připravené šablony k vytisknutí, které můžete použít, pokud si netroufnete nakreslit vlastní. Dohromady zde najdete 21 návodů a 8 stran šablon, což je na jeden měsíc opravdu dostačující.
Rozsah celého e-booku je 98 stran.

Seznam všech pomůcek

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve vaší domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či větší drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna, když budou chtít děti tvořit, zjistíte, že vám něco chybí.

Co o e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU říkají čtenáři? Tady jsou jejich reakce.

E-book je rozhodně dobrá investice. Člověk, tím myslím nejen dítě, se tam dozví skutečně hodně zajímavých věcí. Navíc mě samotnou překvapilo, jakou chuť jsem měla já i můj syn do tvoření! Nejsem zrovna tvořící typ, ale obrázky v návodech vypadaly tak neuvěřitelně lákavě a jednoduše, že mě syn doslova uháněl, kdy už půjdu konečně koupit ty tempery, abychom mohli začít malovat. Tvoření tedy zaujme nejen holčičky, ale překvapivě i kluky. Už se oba těšíme na další díl, až se dozvíme zase něco nového a budeme si moci zase něco vytvořit!
Eva Plačková
Magistra v lékárně
Nikdy jsem nic takovýho nedělal a myslel jsem si, že ani nebudu. Pak mi to ale žena vrazila do ruky (když pršelo, syn měl z videa vykoukaný oči a já z lega otlačený kolena) a zkusili jsme to. Jak je možný, že jsou ty děti tak nešikovný?! Ale dobrý! Nic důležitýho jsme si neustříhli a bavilo nás to dvě hodiny! Tomáš Beránek.
Tomáš Beránek
Sommelier
Milá kniha pre tých, ktorí potrebujú nápady na tvorenie s deťmi. Hanka pekne prepojila rozprávanie o sviatkoch a tradíciách v danom mesiaci s tvorením. Deti sa nenásilnou formou dozvedajú o niektorých sviatkoch, dňoch, alebo čo sa v tom čase v prírode deje a reagujú na to jednoduchým tvorivým projektom. Kniha je skvelý radca pre maminky, ktoré radi trávia čas s deťmi pri tvorivých činnostiach. Dá veľa odpovedí na otázky „PREČO“,ČO JE, KTO JE“. Prečo sú listy na jeseň farebné. Prečo sú hody v jeseni... Už sa teším, ako ju využijem v škole aj ja. Našla som si tam veľa dobrých nápadov na tvorenie aj debaty s deťmi.
Oľga Dzúrová
www.olgadzurova.sk, www.plstenie.sk
E-book "Báječné tvoření v ŘÍJNU" je moc hezky zpracovaná pomůcka pro tvoření s dětmi. Sama osobně ještě vlastní děti nemám, ale pracuji jako chůva (nejčastěji děti ve věku 6-7 let) a musím říct, že tento e-book se mi moc líbí. Sama ráda odjakživa tvořím a s dětma je to o to větší zábava. V e-booku jsem nalezla hodně zajímavých tipů na tvoření a musím se přiznat, že jsem předtím znala jen tak dva až tři. Takže spousta nové inspirace. Navíc každá kapitola má nějakou tématiku, která je doplněna o pěkné povídání, jež dětem přibližuje významy nových slovíček, tradic, svátků či významných dnů. Tento e-book mohu jen doporučit a určitě si ráda v budoucnu přečtu i pokračování pro nějaký jiný měsíc v roce.
Soňa Trousilová
www.jaknazivotvefrancii.cz
Žiji v zahraničí. Společně se šestiletou dcerou často hledáme inspiraci pro tvoření, něco, co by nám spojilo kreativní činnost, která je dcery nejoblíbenější s poznáváním nových informací, podaných srozumitelnou češtinou a hlavně hravou formou. Ebook Báječné tvoření v říjnu mě opravdu zaujal a splňuje v tomto ohledu všechny moje potřeby. eBook je inspirativní, plný nápadů a hlavně obohacený povídáním a konkrétními daty v kalendáři, které stojí za to znát. A do toho počítám i pranostiky, které jsme možná už zapomněli, ale jsou nám stále blízké. Je to báječné zpracovaný kalendář s příběhy pro tvoření, který obsahuje barevné fotografie i černobíle šablony ohleduplně připravené pro naši tiskárnu. Příběhy jsou srozumitelné a poučné, návody jednoduché a popsané krok za krokem. Takže neváhejte a stejně jako já se otevřete podzimní barevnosti s říjnovým e-bookem z cyklu Tak jde rok.
Gabriela Hrabaňová
Ředitelka ERGO network. www.ergonetwork.org

Jaká je cena e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU?

Cena ebooku je 240 Kč

garance ŘÍJEN

K e-booku Vám dávám 14 dní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápla úplně vedle a že jste čekala něco naprosto jiného, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení ebooku.

ŘÍJEN se blíží! Použijte své šťastné sedmičky a užijte si s dětmi ŘÍJEN plný zajímavého čtení a tvoření. 

halloween s detmi

Vyrobte si drobné podzimní dekorace, originální dopisní papír a obálku, lékárničku, usměvané podložky pod skleničky, foukací kolotoč, korunu, hrad a další pěkné věci.

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci říjnu a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

Kdo pro vás e-book připravil?

Tak jde rok

Jmenuji se Hana Krhovská. Jsem máma dvou malých rarachů, která ve společném tvoření našla způsob, jak se svými dětmi zajímavě trávit volný čas, nepadnout při tom únavou a ještě je něčemu naučit.

Tvoření se věnuji už více než 20 let a z toho posledních 5 let jsem způsob a techniky tvoření přizpůsobovala dětskému věku.

Ráda bych se o své zkušenosti podělila, inspirovala i vás k tvoření s vašimi dětmi a ušetřila vám spoustu času, který jsem hledáním této cesty strávila já.