fbpx

Chcete mít pro děti v zásobě domácí aktivity, když je venku zrovna škaredě?

Nemáte čas neustále hledat nápady, jak své děti doma zabavit?

Rády byste dětem zábavnou formou předaly zajímavé informace z oblasti přírody, historie a tradic?

Nebo si jen tak chcete s dětmi sednout, neuklízet, nevařit a chvilku společně něco dělat?

Existuje způsob jak tyto otázky vyřešit. Způsob jak..

 • zabavit děti,
 • nepadnout u toho únavou,
 • něco nového je naučit,
 • příjemně s nimi jen tak strávit společnou chvilku.

A jako bonus :o) se děti postupně naučí soustředit na právě prováděnou činnost, což v dnešní roztěkané době není u všech samozřejmostí.

děti tvoří

Tím jednoduchým způsobem je SPOLEČNÉ TVOŘENÍ​.

e-book Báječné tvoření v ŘÍJNU

Svátky, tradice, významné dny, povídání o přírodě a historii s podrobnými návody na tvoření s dětmi (5-8 let).

Nejde  o nějaké obyčejné tvoření. Jde o tvoření navazující na aktuální dění kolem vás a vašich dětí, vycházející vždy z příběhu, legendy či povídání o přírodě, historii, tradicích, významných osobnostech a událostech v konkrétním měsíci v roce, tentokrát v říjnu. Děti nejen tvoří, ale také se dozví spoustu zajímavých informaci. A nejen ony.

 • Proč se říjen jmenuje říjen?
 • Kdo se chystá v říjnu k dlouhému spánku?
 • Kdy, proč a jak se slaví Den stromů, Mezinárodní den úsměvu, Den pošty a další?
 • Kdo se skrývá v duběnkách?
 • Proč listy na podzim mění barvu?
 • Co v říjnu dělají lesníci a myslivci?
 • Kdo byl sv. František z Assisi a co má společného s Mezinárodním dnem zvířat?
 • Proč se lidé dříve tak moc těšili na posvícení?
 • Kolik máme v těle kostí? Která je největší a která nejmenší?
 • .........a mnoho a mnoho dalšího.

Co přesně se v ebooku dozvíte a co Vám přinese?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku najdete 18 kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, tradicí nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce října, ve kterém se toho kolem nás děje opravdu hodně.

PODROBNÉ NÁVODY

V každé kapitole jsou 1-2 podrobné fotonávody na výtvarné a tvořivé činnosti, podle kterých zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý. U některých návodů jsou také připravené šablony k vytisknutí, které můžete použít pokud si netroufnete nakreslit vlastní. Dohromady zde najdete 21 návodů a 8 stran šablon, což je na jeden měsíc opravdu dostačující.
Rozsah celého e-booku je 101 stran.

SEZNAM POMŮCEK NA CELÝ MĚSÍC

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve vaší domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna, když budou chtít děti tvořit. zjistíte, že vám něco chybí.

Náměty v ebooku vám bohatě vystačí na tvoření s dětmi na celý měsíc!!!
S největší pravděpodobností vše vytvořit ani nestihnete.
Návody však můžete použít kdykoliv v následujících letech. Nekazí se :o) .

Díky e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU můžete se svými dětmi strávit příjemné chvíle a neztrácet hromadu času hledáním nových a zajímavých aktivit, při kterých své děti nejen zabavíte, ale zároveň jim zábavnou formou předáte zajímavé informace.

Děti budou tento společný čas, který spolu strávíte  u tvoření milovat :o) .

Aby jste nekupovali zajíce v pytli koukněte jaké kapitoly vás čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete na tvoření potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá (vidíte níže).

Jaká je cena e-booku Báječné tvoření v ŘÍJNU?

Cena e-booku je 210 Kč

Je to hodně? Nebo málo?

 • Vím určitě, že tato cena rozhodně není vysoká vzhledem k tomu kolik času vám ušetří tím, že nemusíte sami hledat inspiraci na příjemné a zajímavé trávení volného času se svými dětmi.
 • Je to nízká cena za měsíc plný tvoření, propojeného s encyklopedickými znalostmi. 
 • Je to cena přibližně 3 dětských časopisů, které rozhodně nenabídnou takovou informační kvalitu jako tento e-book. 
 • Je to nízká cena za to, že ušetříte alespoň trochu sil, potřebných pro náročnou péči o děti.
Garance vrácení peněz

K eBooku Vám dávám 14 dní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápli úplně vedle a že jste čekali něco naprosto jiného, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

Koruna na hlavu
Výtvarná výchova

Ebook Báječné tvoření v ŘÍJNU si už přečetli první čtenáři a tady jsou jejich reakce.

E-book je rozhodně dobrá investice. Člověk, tím myslím nejen dítě, se tam dozví skutečně hodně zajímavých věcí. Navíc mě samotnou překvapilo, jakou chuť jsem měla já i můj syn do tvoření! Nejsem zrovna tvořící typ, ale obrázky v návodech vypadaly tak neuvěřitelně lákavě a jednoduše, že mě syn doslova uháněl, kdy už půjdu konečně koupit ty tempery, abychom mohli začít malovat. Tvoření tedy zaujme nejen holčičky, ale překvapivě i kluky. Už se oba těšíme na další díl, až se dozvíme zase něco nového a budeme si moci zase něco vytvořit!
Eva Plačková
Magistra v lékárně
Nikdy jsem nic takovýho nedělal a myslel jsem si, že ani nebudu. Pak mi to ale žena vrazila do ruky (když pršelo, syn měl z videa vykoukaný oči a já z lega otlačený kolena) a zkusili jsme to. Jak je možný, že jsou ty děti tak nešikovný?! Ale dobrý! Nic důležitýho jsme si neustříhli a bavilo nás to dvě hodiny! Tomáš Beránek.
Tomáš Beránek
Sommelier
Milá kniha pre tých, ktorí potrebujú nápady na tvorenie s deťmi. Hanka pekne prepojila rozprávanie o sviatkoch a tradíciách v danom mesiaci s tvorením. Deti sa nenásilnou formou dozvedajú o niektorých sviatkoch, dňoch, alebo čo sa v tom čase v prírode deje a reagujú na to jednoduchým tvorivým projektom. Kniha je skvelý radca pre maminky, ktoré radi trávia čas s deťmi pri tvorivých činnostiach. Dá veľa odpovedí na otázky „PREČO“,ČO JE, KTO JE“. Prečo sú listy na jeseň farebné. Prečo sú hody v jeseni... Už sa teším, ako ju využijem v škole aj ja. Našla som si tam veľa dobrých nápadov na tvorenie aj debaty s deťmi.
Oľga Dzúrová
www.olgadzurova.sk, www.plstenie.sk
E-book "Báječné tvoření v ŘÍJNU" je moc hezky zpracovaná pomůcka pro tvoření s dětmi. Sama osobně ještě vlastní děti nemám, ale pracuji jako chůva (nejčastěji děti ve věku 6-7 let) a musím říct, že tento e-book se mi moc líbí. Sama ráda odjakživa tvořím a s dětma je to o to větší zábava. V e-booku jsem nalezla hodně zajímavých tipů na tvoření a musím se přiznat, že jsem předtím znala jen tak dva až tři. Takže spousta nové inspirace. Navíc každá kapitola má nějakou tématiku, která je doplněna o pěkné povídání, jež dětem přibližuje významy nových slovíček, tradic, svátků či významných dnů. Tento e-book mohu jen doporučit a určitě si ráda v budoucnu přečtu i pokračování pro nějaký jiný měsíc v roce.
Soňa Trousilová
www.jaknazivotvefrancii.cz
Žiji v zahraničí. Společně se šestiletou dcerou často hledáme inspiraci pro tvoření, něco, co by nám spojilo kreativní činnost, která je dcery nejoblíbenější s poznáváním nových informací, podaných srozumitelnou češtinou a hlavně hravou formou. Ebook Báječné tvoření v říjnu mě opravdu zaujal a splňuje v tomto ohledu všechny moje potřeby. eBook je inspirativní, plný nápadů a hlavně obohacený povídáním a konkrétními daty v kalendáři, které stojí za to znát. A do toho počítám i pranostiky, které jsme možná už zapomněli, ale jsou nám stále blízké. Je to báječné zpracovaný kalendář s příběhy pro tvoření, který obsahuje barevné fotografie i černobíle šablony ohleduplně připravené pro naši tiskárnu. Příběhy jsou srozumitelné a poučné, návody jednoduché a popsané krok za krokem. Takže neváhejte a stejně jako já se otevřete podzimní barevnosti s říjnovým e-bookem z cyklu Tak jde rok.
Gabriela Hrabaňová
Ředitelka ERGO network. www.ergonetwork.org

Co jsem vlastně zač?

Jmenuji se Hana Krhovská. Jsem máma dvou malých rarachů, která ve společném tvoření našla způsob, jak se svými dětmi zajímavě trávit volný čas, nepadnout při tom únavou a ještě je něčemu naučit.

Tvoření se věnuju už více než 20let a z toho posledních 5 let jsem způsob a techniky tvoření přizpůsobovala dětskému věku.

Ráda bych se o své zkušenosti podělila, inspirovala i vás k tvoření s vašimi dětmi a ušetřila vám spoustu času, který jsem hledáním této cesty strávila já.

Možná Vás ještě napadá pár otázek.

V životě jsem sama nic nevytvořila. Zvládnu to se svými dětmi?

JASNĚ. Návody jsou jednoduché, velmi podrobně vysvětlené a doplněné fotografiemi. Zvládne podle nich tvořit opravdu každý.

Jsou testované na mých kamarádkách maminkách, které dříve samy netvořily a nyní se se svými dětmi pouští do výtvarných činností a vyrábění velice rády. 

Děti takové věcí tvoří ve školce. Bude se jim chtít tvořit  i doma?

Z vlastní zkušenosti vím, že ano. Tvoření většinu dětí baví a to hlavně s rodiči, nebo prarodiči. V domácím prostředí nemusí srovnávat svůj výrobek s výrobky ostatních dětí, takže jejich je doma vždy ten nejhezčí :o). Také se nemusí bát, že udělají něco špatně a ostatní se jim budou smát.

Tvoření s rodiči je jiné, lepší. Jde o to, že jste s nimi právě vy a vy také oceníte jejich výsledné dílo.

Budeme chtít tvořit a zjistíme, že nám něco chybí.

Na tvoření podle e-booku nejsou potřeba žádné speciální pomůcky, které lze koupit pouze ve výtvarných potřebách. Většinou si vystačíte s běžnými výtvarnými pomůckami, které koupíte v papírnictví a drogerii. Také jsem se vyhýbala návodům, na které je potřeba něco utrhnout, nebo donést z přírody. Nemám ráda, když se rozhodnu s dětmi třeba v podvečer tvořit a  zjistím, že mi chybí např. dvě šišky, nebo svazek levandule. Seznam pomůcek si můžete prohlédnout dopředu (viz výše). Bude Vám stačit pouze jeden nákup a můžete tvořit celý měsíc.

ŘÍJEN SE BLÍŽÍ, TAK NA NIC NEČEKEJTE A PROŽIJTE JEJ SE SVÝMI DĚTMI DEN PO DNI :O)

                                                                                        MŮJ BLOG  |   OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ | OBCHODNÍ PODMÍNKY