Jaro s dětmi není pouze o masopustu a Velikonocích.

Tradic, svátků a významných dnů je mnohem víc!!!

Co se tak s dětmi v DUBNU pustit do tvoření, které vždy navazuje na příběh z historie, lidovou tradici, významný den, svátek či povídání o přírodě?

Mám pro vás knihu, díky které zabavíte tvořivé ruce vašich dětí a zároveň se s nimi dozvíte zajímavé informace o tom, co se kolem vás v měsíci DUBNU děje.

E-book Báječné tvoření v DUBNU

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V DUBNU

Jednoduché návody na tvoření s dětmi (5-8 let) navazující na příběhy z historie, tradice, významné dny, svátky či povídání o přírodě.

jaro
DUBNOVÉ DNY

Nejde o nějaké obyčejné tvoření!

Jde o tvoření, které vždy navazuje na příběh, legendu, povídání o přírodě, historii, tradici, významné osobnosti nebo události probíhající v měsíci DUBNU.

Díky e-booku Báječné tvoření v DUBNU můžete se svými dětmi trávit příjemné chvíle a nemusíte ztrácet hromadu času hledáním nových a zajímavých aktivit.

Děti budou čas, který spolu strávíte u společného čtení a tvoření, prostě milovat ♥.

Tvoření léto
Tvoření v dubnu

Jak ebook vypadá uvnitř?

Abyste nekupovala zajíce v pytli, podívejte se, jaké kapitoly vás s dětmi čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá (viz níže).

Aprílové tvoření
Aprílové tvoření
Báječné tvoření v DUBNU 2022 - čarodějnice

Co přesně v ebooku najdete?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku Báječné tvoření v DUBNU je 18 hlavních kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, tradici nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce dubna, ve kterém se toho kolem nás děje opravdu hodně.

PODROBNÉ NÁVODY

V každé kapitole navazuje na povídání podrobný fotonávod na výtvarnou a tvořivou činnost, podle kterého zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý.
U některých návodů jsou také rovnou připravené šablony k vytisknutí, které můžete použít, pokud si netroufnete nakreslit vlastní..
Rozsah celého e-booku je 95 stran.

SEZNAM VŠECH POMŮCEK

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve své domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či větší drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna když budou chtít děti tvořit zjistíte, že vám něco chybí.

Náměty v ebooku Vám bohatě vystačí na tvoření s dětmi na celý měsíc!!!

S největší pravděpodobností vše vyrobit ani nestihnete. Ale nevadí!
Návody můžete použít kdykoliv. Nekazí se :o) .

papírové pampelišky

Reakce těch, kteří si ebook Báječné tvoření v DUBNU koupili.

E- book je úžasný. Mám 4 letou dceru a zvládne se mnou vyrobit zatím vše, co jsme si z knihy vybrali. Z nedostatku času to zatím byli jen ptáčci, vlaštovky a duhové přání na kterém se nejvíce vyřádila, protože strašně ráda maluje. Tento týden se chceme pustit do pampelišek a rakety. Ostatní projekty jsou pěkně zřetelně zpracované a i pro mou čtyřletou dcerku dobře realizovatelné. E-book bych doporučila všem tvořivým maminkám s dětmi, které chtějí své tvoření zpestřit i o krásné a naučné příběhy. A také bych tento e-book doporučila učitelkám ve školce. Mohou z něj krásně čerpat témata a inspiraci pro práci s dětmi.
V pořadí již druhý e-book, který jsem měla možnost si od paní Hanky přečíst a opět nezklamal. :-). E-book "Báječné tvoření v DUBNU" je perfektní pro tvoření s dětmi ve věku 5 až 8 let. S dětmi v této věkové skupině pracuji již delší dobu a v e-booku jsem nalezla celou řadu nových tipů. Starší děti si pak mohou dle návodů zkusit tvořit i samy. To, co se mi na e-booku od paní Hanky navíc ještě líbí (a nejenom konkrétně na tomto dubnovém), je jeho edukační charakter. Její e-booky jsou totiž doplněné o zajímavá povídání týkající se vždy daného konkrétního měsíce. Doporučuji všem!
"Z ebooku som bola nadšená už na prvý pohľad. Zaujalo ma množstvo nový informácií pútavo spracovaných k zaujímavostiam daného mesiaca. Ku každej téme je inšpirácia na tvorenie s podrobným návodom. Ak máte doma malú tvorivú dušičku, tak ako ja a radi sa dozvedáte zaujímavosti okolitého sveta, ebook odporúčam všetkými desiatimi 🙂 nudiť sa nebudete."
Kreativní ebook pro tvoření v dubnu se mi moc líbí, protože mám duben ráda - slavíme v rodině hned několik narozeninových dní. V dubnu se krásně tvoří, všude to voní jarem. Z této roztomilé knížky sálá tvořivost, hezká nálada, smích dětí a spokojenost maminek. Díky krásné knížce máme s dětmi možnost oslavit a připomenout si důležité dny, jako je Mezinárodní den Země, den Památek a sídel nebo oblíbené Čarodějnice. Zajímavé tvoření ocení děti i rodiče, pro každého něco. Moc milá a roztomilá knížka pro chvíli pohody.

Jaká je cena ebooku?

Cena e-booku je 240 Kč.

Garance

K e-booku Vám dávám 14denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápla úplně vedle a že jste čekala něco naprosto jiného, pak Vám bez otázek vrátím peníze a to do  14 dnů od zakoupení e-booku.

duben

Duben se blíží. Pojďte si jej s dětmi užít den po dni při společném čtení a tvoření.

Vyrobte si drobné bytové dekorace, hudební nástroj, záložku do knihy, pastelkovník, obrázky, přáníčka a další pěkné věci. 

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci dubnu a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

tvoření s dětmi
vlaštovky z papíru
tvoření s dětmi

Kdo pro vás ebook připravil?

Tak jde rok

Jmenuji se Hana Krhovská. Jsem máma dvou malých rarachů, která ve společném tvoření našla způsob, jak se svými dětmi zajímavě trávit volný čas, nepadnout při tom únavou a ještě je něčemu naučit.

Tvoření se věnuji už více než 20 let a z toho posledních 5 let jsem způsob a techniky tvoření přizpůsobovala dětskému věku.

Ráda bych se o své zkušenosti podělila, inspirovala i vás k tvoření s vašimi dětmi a ušetřila vám spoustu času, který jsem hledáním této cesty strávila já.