Chtěla byste se svými dětmi strávit pěkné společné chvíle, něco hezkého si vyrobit a zároveň se hravě a nenuceně dozvědět spoustu zajímavých informací o přírodě, tradicích, historii, významných osobnostech a událostech?

Chcete seznámit vaše děti s tím, co se kolem nich dnes a denně děje a to vždy ve správný čas, kdy je téma na povídání a vyrábění aktuální a kdy si z něj vezmou maximum?

Pusťte se s nimi do DUBNOVÉHO TVOŘENÍ S PŘÍBĚHEM.

Mám pro vás e-book plný návodů tvoření, ve kterém každý návod vždy navazuje na legendu, povídání o přírodě, historii, tradici, významné osobnosti nebo události probíhající v měsíci DUBNU.

Děti tak nejen tvoří, ale zároveň se mnoho zajímavého dozví! A NEJEN DĚTI!

E-book Báječné tvoření v DUBNU

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V DUBNU

Jednoduché návody na tvoření s dětmi (5-8 let) navazující na příběhy z historie, tradice, významné dny, svátky či povídání o přírodě.

jaro

V e-booku Báječné tvoření v DUBNU najdete s dětmi odpovědi nejen na tyto otázky:

jarni vyrabeni

Jak ebook vypadá uvnitř?

Abyste nekupovala zajíce v pytli, podívejte se, jaké kapitoly vás s dětmi čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá (viz níže).

Aprílové tvoření
Aprílové tvoření
Báječné tvoření v DUBNU 2022 - čarodějnice

Co přesně v ebooku najdete?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku Báječné tvoření v DUBNU je 18 hlavních kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, tradici nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce dubna, ve kterém se toho kolem nás děje opravdu hodně.

PODROBNÉ NÁVODY

V každé kapitole navazuje na povídání podrobný fotonávod na výtvarnou a tvořivou činnost, podle kterého zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý.
U některých návodů jsou také rovnou připravené šablony k vytisknutí, které můžete použít, pokud si netroufnete nakreslit vlastní..
Rozsah celého e-booku je 95 stran.

SEZNAM VŠECH POMŮCEK

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve své domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či větší drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna když budou chtít děti tvořit zjistíte, že vám něco chybí.

Náměty v ebooku Vám bohatě vystačí na celý měsíc!!!

S největší pravděpodobností vše vyrobit ani nestihnete.

Ale nevadí!

Návody můžete použít kdykoliv. Nekazí se :o) .

papírové pampelišky

Jaké jsou reakce těch, kteří si ebook Báječné tvoření v DUBNU koupili?

E- book je úžasný. Mám 4 letou dceru a zvládne se mnou vyrobit zatím vše, co jsme si z knihy vybrali. Z nedostatku času to zatím byli jen ptáčci, vlaštovky a duhové přání na kterém se nejvíce vyřádila, protože strašně ráda maluje. Tento týden se chceme pustit do pampelišek a rakety. Ostatní projekty jsou pěkně zřetelně zpracované a i pro mou čtyřletou dcerku dobře realizovatelné. E-book bych doporučila všem tvořivým maminkám s dětmi, které chtějí své tvoření zpestřit i o krásné a naučné příběhy. A také bych tento e-book doporučila učitelkám ve školce. Mohou z něj krásně čerpat témata a inspiraci pro práci s dětmi.
V pořadí již druhý e-book, který jsem měla možnost si od paní Hanky přečíst a opět nezklamal. :-). E-book "Báječné tvoření v DUBNU" je perfektní pro tvoření s dětmi ve věku 5 až 8 let. S dětmi v této věkové skupině pracuji již delší dobu a v e-booku jsem nalezla celou řadu nových tipů. Starší děti si pak mohou dle návodů zkusit tvořit i samy. To, co se mi na e-booku od paní Hanky navíc ještě líbí (a nejenom konkrétně na tomto dubnovém), je jeho edukační charakter. Její e-booky jsou totiž doplněné o zajímavá povídání týkající se vždy daného konkrétního měsíce. Doporučuji všem!
"Z ebooku som bola nadšená už na prvý pohľad. Zaujalo ma množstvo nový informácií pútavo spracovaných k zaujímavostiam daného mesiaca. Ku každej téme je inšpirácia na tvorenie s podrobným návodom. Ak máte doma malú tvorivú dušičku, tak ako ja a radi sa dozvedáte zaujímavosti okolitého sveta, ebook odporúčam všetkými desiatimi 🙂 nudiť sa nebudete."
Kreativní ebook pro tvoření v dubnu se mi moc líbí, protože mám duben ráda - slavíme v rodině hned několik narozeninových dní. V dubnu se krásně tvoří, všude to voní jarem. Z této roztomilé knížky sálá tvořivost, hezká nálada, smích dětí a spokojenost maminek. Díky krásné knížce máme s dětmi možnost oslavit a připomenout si důležité dny, jako je Mezinárodní den Země, den Památek a sídel nebo oblíbené Čarodějnice. Zajímavé tvoření ocení děti i rodiče, pro každého něco. Moc milá a roztomilá knížka pro chvíli pohody.

Děti budou čas, který spolu strávíte u společného čtení a tvoření, milovat ♥.

Nejde totiž o nějaké obyčejné tvoření, ale o tvoření s příběhem.

Tvoření léto
Tvoření v dubnu

Jaká je cena ebooku?

Cena e-booku je 240 Kč.

Garance

K e-booku Vám dávám 14denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápla úplně vedle a že jste čekala něco naprosto jiného, pak Vám bez otázek vrátím peníze a to do  14 dnů od zakoupení e-booku.

duben

Duben se blíží. Pojďte si jej s dětmi užít den po dni při společném čtení a tvoření.

Vyrobte si drobné bytové dekorace, hudební nástroj, záložku do knihy, pastelkovník, obrázky, přáníčka a další pěkné věci. 

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci dubnu a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

tvoření s dětmi
vlaštovky z papíru
tvoření s dětmi

Kdo pro vás ebook připravil?

Tak jde rok

Jmenuji se Hanka. Jsem máma dvou malých zvědavců, která ve společném tvoření s příběhy objevila skvělý způsob, jak se svými dětmi zábavně trávit volný čas a zároveň jim předat spoustu zajímavých informací o přírodě, tradicích, významných dnech, osobnostech a událostech.

Ukazuji ostatním maminkám, jak hravě a nenuceně vzdělávat své děti a zároveň u nich rozvíjet kreativitu, zručnost a schopnost vyrobit si pěkné věci, ze kterých budou mít radost.

Více se o mě dočtete zde: Můj příběh »