Zajímalo by vás, co všechno se kolem vás a vašich dětí děje v měsíci KVĚTNU?

Láká vás myšlenka s dětmi tvořit a zároveň s tím se dozvídat spoustu zajímavých věcí o přírodě, lidových tradicích, svátcích, významných dnech, historii, osobnostech a událostech probíhajících v měsíci KVĚTNU?

Mám pro vás knihu, ve které každé tvoření vždy navazuje na příběh, legendu, povídání o přírodě, historii, tradici, významné osobnosti nebo události probíhající v měsíci KVĚTNU.

Děti tak nejen tvoří, ale zároveň se mnoho zajímavého dozví! A NEJEN DĚTI! 

navody na tvoreni kveten Snavody na tvoreni kveten S

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V KVĚTNU

Kveten den muzeí

Jednoduché návody na tvoření s dětmi (5 - 8 let) navazující na příběhy z historie, tradice, významné dny, svátky či povídání o přírodě.

Květen je plný zajímavostí, o kterých určitě stojí za to si s dětmi povídat.

KVETNOVE SVATKY 3
KVETNOVE SVATKY 4

Co se s dětmi v ebooku dozvíte? Například:

Jak ebook vypadá uvnitř?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, podívejte se, jaké kapitoly vás s dětmi čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá (viz níže).

Co přesně v ebooku najdete?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku Báječné tvoření v KVĚTNU je 18 hlavních kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, lidové tradici nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce května, ve kterém se toho kolem vás děje opravdu hodně.

PODROBNÉ NÁVODY

V každé kapitole navazuje na povídání podrobný fotonávod na výtvarnou a tvořivou činnost, podle kterého zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý.

Rozsah celého e-booku je 90 stran.

SEZNAM VŠECH POMŮCEK

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve své domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či větší drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna když budou chtít děti tvořit zjistíte, že vám něco chybí.

Náměty v ebooku Vám bohatě vystačí na tvoření s dětmi na celý měsíc!!!

S největší pravděpodobností vše vyrobit ani nestihnete. Ale nevadí!
Návody můžete použít kdykoliv. Nekazí se :o) .

lucerna (96)
Díky e-booku Báječné tvoření v KVĚTNU můžete se svými dětmi trávit příjemné chvíle a nemusíte ztrácet hromadu času hledáním nových a zajímavých aktivit.

Děti budou čas, který spolu strávíte u společného čtení a tvoření, milovat ♥.

tvoreni s detmi (6)
tvoreni s detmi (2)

Jaká je cena ebooku?

Cena e-booku je 240 Kč.

garance květen

K e-booku Vám dávám 14denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápla úplně vedle a že jste čekala něco naprosto jiného, pak Vám bez otázek vrátím peníze a to do 14 dnů od zakoupení e-booku.

serik (2)

KVĚTEN se blíží! Pojďte si jej s dětmi užít den po dni při společném čtení a tvoření.

Vyrobte si drobné bytové dekorace, recy-bludiště, loďku, obrazy, přáníčka, uměleckou vázu :-), mozaiku na okno a další pěkné věci. 

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci květnu a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

tvoreni s detmi (3)
kytice šeříků (60)
tvoreni s detmi (4)

Kdo pro vás ebook připravil?

Tak jde rok

Jmenuji se Hana Krhovská. Jsem máma dvou malých rarachů, která ve společném tvoření našla způsob, jak se svými dětmi zajímavě trávit volný čas, nepadnout při tom únavou a ještě je něčemu naučit.

Tvoření se věnuji už více než 20 let a z toho posledních 5 let jsem způsob a techniky tvoření přizpůsobovala dětskému věku.

Ráda bych se o své zkušenosti podělila, inspirovala i vás k tvoření s vašimi dětmi a ušetřila vám spoustu času, který jsem hledáním této cesty strávila já.