Zajímalo by vás, co všechno se kolem vás a vašich dětí děje v měsíci KVĚTNU?

Líbí se vám myšlenka propojení kreativní činnosti s předáváním zajímavých informací vašich dětem z oblasti tradic, přírody a historie?

Mám pro vás e-knihu, ve které každé tvoření vždy navazuje na příběh, legendu, povídání o přírodě, historii, tradici, významné osobnosti nebo události probíhající v měsíci KVĚTNU.

Děti tak nejen tvoří, ale zároveň se mnoho zajímavého dozví! A NEJEN DĚTI! 

navody na tvoreni kveten Snavody na tvoreni kveten S

BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V KVĚTNU

Kveten den muzeí

Jednoduché návody na tvoření s dětmi (5 - 8 let) navazující na příběhy z historie, tradice, významné dny, svátky či povídání o přírodě.

Květen je plný zajímavostí, o kterých určitě stojí za to si s dětmi povídat.

KVETNOVE SVATKY 3
KVETNOVE SVATKY 4

Co se s dětmi v ebooku dozvíte? Například:

Jak ebook vypadá uvnitř?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, podívejte se, jaké kapitoly vás s dětmi čekají (chci kouknout na obsah), jaké pomůcky budete potřebovat (seznam pomůcek) a jak to v ebooku vypadá (viz níže).

Co přesně v ebooku najdete?

ZAJÍMAVÉ INFORMACE

V e-booku Báječné tvoření v KVĚTNU je 18 hlavních kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem ke tvoření, ve kterém je jednoduše napsaný příběh, legenda či povídání o přírodě, historii, významném dni, známé osobnosti, lidové tradici nebo svátku. Celý e-book se týká měsíce května, ve kterém se toho kolem vás děje opravdu hodně.

PODROBNÉ NÁVODY

V každé kapitole navazuje na povídání podrobný fotonávod na výtvarnou a tvořivou činnost, podle kterého zvládne se svými dětmi tvořit opravdu každý.

Rozsah celého e-booku je 90 stran.

SEZNAM VŠECH POMŮCEK

Součástí e-booku je seznam všech pomůcek, které budete potřebovat. Většinu z nich najdete ve své domácnosti. K sehnání ostatních pomůcek vám díky souhrnému seznamu bude stačit pouze jeden nákup v papírnictví či větší drogerii a budete mít vše potřebné. Nestane se tak, že zrovna když budou chtít děti tvořit zjistíte, že vám něco chybí.

Náměty v ebooku Vám bohatě vystačí na tvoření s dětmi na celý měsíc!!!

S největší pravděpodobností vše vyrobit ani nestihnete. Ale nevadí!
Návody můžete použít kdykoliv. Nekazí se :o) .

lucerna (96)
Díky e-booku Báječné tvoření v KVĚTNU můžete se svými dětmi trávit příjemné chvíle a nemusíte ztrácet hromadu času hledáním nových a zajímavých aktivit.

Děti budou čas, který spolu strávíte u společného čtení a tvoření, milovat ♥.

tvoreni s detmi (6)
tvoreni s detmi (2)

Jaká je cena ebooku?

Cena e-booku je 240 Kč.

garance květen

K e-booku Vám dávám 14denní garanci vrácení peněz.

Pokud zjistíte, že jste s koupí e-booku šlápla úplně vedle a že jste čekala něco naprosto jiného, pak Vám bez otázek vrátím peníze a to do 14 dnů od zakoupení e-booku.

serik (2)

KVĚTEN se blíží! Pojďte si jej s dětmi užít den po dni při společném čtení a tvoření.

Vyrobte si drobné bytové dekorace, recy-bludiště, loďku, obrazy, přáníčka, uměleckou vázu :-), mozaiku na okno a další pěkné věci. 

Osvěžte si společně pranostiky a pověry, které se vážou k měsíci květnu a oslavte významné dny a svátky tohoto měsíce.

tvoreni s detmi (3)
kytice šeříků (60)
tvoreni s detmi (4)

Kdo pro vás ebook připravil?

Tak jde rok

Jmenuji se Hanka. Jsem máma dvou malých zvědavců, která ve společném tvoření s příběhy objevila skvělý způsob, jak se svými dětmi zábavně trávit volný čas a zároveň jim předat spoustu zajímavých informací o přírodě, tradicích, významných dnech, osobnostech a událostech.

Ukazuji ostatním maminkám, jak hravě a nenuceně vzdělávat své děti a zároveň u nich rozvíjet kreativitu, zručnost a schopnost vyrobit si pěkné věci, ze kterých budou mít radost.

Více se o mě dočtete zde: Můj příběh »