fbpx

Obrázky tisíckrát jinak

Jednoduchá šablonka a foťák. Výsledek je parádní :o)

Tento nápad je prostě skvělý. Není můj. Někde jsem jej zahlédla a už hodně dlouho jej nosím v hlavě. Dnes jsme se k němu s dětmi konečně dostali. Děti nadšené a já taky. Netušila jsem, že i mě to bude bavit tak dlouho.

Postupně nám vznikala písková zmrzlina, ostružinová dodávka, měsíčkový motýl, pařezový motýl… Zítra chtějí děti pokračovat :o). No, proč ne.

Návod je jednoduchý. Nakreslete obrázek a vystřihněte mu nějakou část. Pak už jen běhejte s obrázkem po zahradě, louce, parčíku, lese (prostě někde ve vašem okolí), přikládejte obrázek k přírodninám a foťte.

Výsledky jsou parádní. A pokud bude pršet, určitě se dají obrázky přiložit i k věcem v domácnosti.

   

   

   

     

Tvoření v létěHledáte inspiraci jak zabavit své děti? Rády byste jim zábavnou formou předaly během tvoření i zajímavé informace z oblasti přírody, historie a tradic? Nebo si jen tu a tam chcete s dětmi sednout a chvilku společně něco dělat?

Koukněte na BÁJEČNÉ TVOŘENÍ V ČERVENCI. Přečtěte si s dětmi, co se právě děje v přírodě, seznamte se s příběhy, svátky, významnými dny, tradicemi a pranostikami měsíce července a samozřejmě se pusťte do tvoření.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *