Dopis pro Ježíška.

Letos ve stylu vystřihovánek na okno ZIMA V PŘÍRODĚ.

Ježíškovi s dětmi píšeme první adventní den.  Vlastně nepíšeme, zatím spíš kreslíme. Vloni jsme se synem pečlivě obkreslovali kostičky z Lega-Dupla s vírou, že Ježíšek pochopí, že nutně potřebujeme ještě nějaké kostky. Letos to vypadá, že budeme malovat patrovou garáž na auta. Dcera zatím ráda kreslí kolečka, takže kdo ví, co Ježíšek podle dopisu donese – možná balónek.

Uložením dopisu za okno a umístěním věnce na stůl, zahajujeme advent a začínají naše rodinné předvánoční tradice – postupně výzdobíme byt, začneme péct cukroví a hlavně…. daleko více s dětmi tvoříme.

Letos to na vánoční dílničky moc nevypadá, tak si vyrábění o to víc užijeme doma.

Dříve jsem vzory dopisu pro Ježíška hledala na internetu. Tentokrát jsem si pro děti připravila vlastní dopis. Schválně jestli jim ty obrázky budou povědomé :o).

Pokud se taky chystáte psát Ježíškovi a nemáte ještě připravený správný dopisní papír, můžete si ten náš, stáhnou zde:

Dopis pro Ježíška – ZIMA V PŘÍRODĚ.

Kdo propásl informaci o hotových vystřihovánkách na okna ZIMA V PŘÍRODĚ, najde je ke stažení na stránce E-BOOKY PRO VÁS.

Vystřihovánky zima

A pokud si chcete adventní tvoření s dětmi opravdu užít, nakoukněte do ebooku 30 minut ADVENTNÍHO TVOŘENÍ na každý den aneb těšíme se na Štědrý večer. Mohl by Vám přijít vhod :o).

vánoční tvoření s dětmi